ОСНОВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО МОНТАЖУ ЛЮКІВ ПІД ПЛИТКУ

Основа, в яку встановлюється люк, має бути міцною і стійкою. У гіпсокартонних конструкціях для надійності бажано використовувати посилені профілі UA, звичайні профілі потрібно зміцнити дерев'яним брусом. Кріплення гіпсокартонних конструкцій до основних стін обов'язкове. Люк необхідно надійно закріпити будь-яким загально будівельним способом, наприклад, в гіпсокартонній конструкції - прикрутити саморізами по металу. 

Как установить люк в стену

В бетонній стіні або цегляній кладці люк необхідно зафіксувати дюбелями або анкерами. Зазори більше 5 мм між люком і основою потрібно заповнити цементним розчином або будівельною піною. Не оздоблена поверхня дверцят люка має знаходитись в одній площині з чорновою поверхнею стіни, на яку буде приклеюватися плитка. Поверхню дверцят бажано попередньо прогрунтувати. 
Правильне укладання плитки на люк та навколо нього дуже залежить від того, наскільки продумана була розкладка по всій стіні. Для ідеального результату треба щоб на дверку люка лягала ціла плитка без прирізки. Перед укладанням плитки дверцята люка необхідно будь-яким чином помірно навантажити для того, щоб вибрати всі мікро зазори між ланками завісів.

 

Укладання плитки по стіні бажано починати з люка. Приклеїти плитку на дверцята, витримати до повного затвердіння клею, перевірити на відкривання / закривання. Потім можна укладати плитку навколо люка без використання хрестиків по нижній і бічних сторонах люка. Міжплиточні шви по периметру люка повинні становити не менше 1,5 мм.

 

Для люків з нажимною фурнітурою не рекомендується заповнювати міжплиточний шов силіконом.бо він може заважати вільному натисканню. Для маскування швів по периметру  люка торець плитки по зовнішньому і внутрішньому контуру рекомендується фарбувати в колір затірки відповідною фарбою або сумішшю затірки на безбарвному лаку.

 
ВІДЕО


На головну
j